אולם לחתונה

אולם לחתונהלמצוא אולם לחתונה זו משימה מאתגרת שעשויה להיות מרגשת ועלולה להיות מעייפת ומתסכלת.

במאמר אחר שכתבנו למענכם באתר זה, ישנה הדרכה כיצד ליצור תהליך קולע וקצר שיותיר אתכם עם טעם מתוק ולא מר. אנו רוצים לחזור ולהדגיש עד כמה חשוב שתהליך ההכנות לחתונתכם, מחיפוש שמלת הכלה ובגדי החתן ועד מציאת האולם, יעשה ברוח טובה ובשיתוף פעולה חיובי עם כל הגורמים הקשורים לנושא.

אולמי "הרקיע השביעי" הם לא רק אולמות נוחים ורחבי ידיים לחתונות בסדר גודל של עד 220 איש או עד 450 איש, הם אולמות שיש בהם אווירה ייחודית, רגועה, מסבירת פנים, חמימה והדורה.

את האולמות ניתן לעצב ולהלביש בתפאורה שתשקף את טעמכם האישי. האולמות מצוידים במערכת הגברה מתקדמת ביותר ובמערכת תאורה משתנה הכוללת גם תאורת לייזר. בקצה האולם נמצאת הבמה המיועדת לדי ג'י שלנו שיעמוד לשירותכם במהלך כל האירוע וישמיע את המוזיקה האהובה עליכם. צוות הבידור שלנו הנפלא, ישמח את לבכם ואת לב האורחים בתכנית אמנותית מרהיבה וטרם דברנו על ארוחת גן העדן הממתינה לכם ביום חגכם ושמחתכם, ארוחה שאין מילים לתאר את טעמיה ואת יופיה! לשף שלנו הידוע בידי הזהב שלו ובכישוריו האמנותיים, יש מגוון של תפריטים להציע לכם. פשוט תטעמו ותבחרו! ואם תרצו שבנוסף לתפריטיו נפנק אתכם במאכלי עדות, אין כל בעיה! צוות המטבח של "הרקיע השביעי" ישמח להכין לכם ממיטב מאכלי העדה שלכם.

ועכשיו, היכונו לדובדבן שבקצפת: על גג המתחם שלנו, בקומה השלישית רחבת הידיים, תחת כיפת השמיים, נמצא גן האירועים שלנו הקסום והשמימי. יצרנו אותו למענכם מתוך תחושה שאת טקס החופה ראוי להפריד מהאולם בו סועדים ורוקדים. טקס מקודש זה זקוק לאווירה שונה לגמרי אותה עמלנו ויצרנו בשקידה באמצעות הצמחייה הנפלאה והעיצוב המדהים. הגן כה יפה, פסטורלי ונעים שכתוצאה מכך בקשו אותנו לקוחותינו העורכים אצלנו ימי הולדת, ימי נישואין, בריתות, חגיגות בר מצווה ואירועים עסקיים, לקבל שם את פני האורחים וכך הפך גן "הרקיע השביעי" למקום בו נפתחים האירועים, מקום שבו  מתקבלים באהבה האנשים היקרים ללבכם וכמובן, על פי התכנון המקורי, גם למקום בו נערכים טקסי חופה ייחודיים. האווירה השמימית והרומנטית מדגישה את ההיבט החלומי ויוצרתם את הנגיעה הרכה ברקיע השביעי.

ומה נותר לכם לעשות? לקצר את הדרך למציאת אולם לחתונה על ידי הרמת טלפון וקביעת פגישה שבה:

נציג בפניכם את שני האולמות המהודרים, את הגן השמימי, את כל אפשרויות העיצוב

את מערכות ההגברה והתאורה ואת מטבחנו המשובח.

Call Now Button